Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo antrą pergalę pasiruošimo cikle. Andrea Trinchieri auklėtiniai Kaune rezultatu 94:62 (31:13, 20:14, 28:22, 15:13) sutriuškino Rimo Kurtinaičio treniruojamą Baku „Sabah“ ekipą.

Laurynas Birutis dvikovą pradėjo taikliu dvitaškiu, baudų metimus sumetė Ignas Brazdeikis ir Dovydas Giedraitis, o po Brady Maneko atkovoto kamuolio puolime ir dvitaškio varžovai prašė minutės pertraukėlės – 8:0. Vidutinio nuotolio metimu pasižymėjo Mattas Mitchellas, po dvitaškį pridėjo I.Brazdeikis ir Bryantas Dunstonas, B.Manekas smeigė tritaškį, šešis taškus surinko Edgaras Ulanovas, Sylvainas Francisco ir Arnas Butkevičius taškus rinko baudų metimais, o Alenas Smailagičius pasižymėjo šešiais taškais iš eilės – 31:13.

A.Butkevičius paleido taiklų tritaškį iš kampo, sėkmingus reidus į baudos aikštelę surengė I.Brazdeikis ir D.Giedraitis, o metimu iš po krepšio ataką užbaigė B.Dunstonas – 40:17. Du tritaškius vieną po kito įmetė B.Manekas, penkis taškus iš eilės surinko M.Mitchellas – 51:27.

Iš po krepšio keturis lengvus taškus pelnė A.Butkevičius, baudų metimus realizavo ir dar vieną tritaškį smeigė B.Manekas, o S.Francisco įmetė vidutinio nuotolio metimą – 62:36. Prie baudų metimo linijos neklydo A.Butkevičius, I.Brazdeikis pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga, reidą po krepšiu surengė Deividas Sirvydas, o D.Giedraitis, D.Sirvydis ir A.Smailagičius taip pat smeigė po tritaškį – 79:49.

B.Manekas paskutinį ketvirtį pradėjo taikliu tritaškiu, tritaškį su varžovo pražanga pridėjo D.Sirvydis, du taškus su pražanga įmetė I.Brazdeikis, dviejų taškų vertės metimą nuo lentos pataikė ir baudų metimus sumetė pergalę įtvirtinęs D.Giedraitis – 94:62.

„Žalgiris“: B.Manekas 19 (7 atk. kam., 5/8 trit.), A.Butkevičius 12, I.Brazdeikis 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), D.Giedraitis 11 (3 per. kam.), A.Smailagičius 11 (5 atk. kam.), D.Sirvydis 9, M.Mitchellas 7, E.Ulanovas 5 (5 rez. perd., 5 atk. kam.), B.Dunstonas 4, L.Birutis 2 (2 blk.), S.Francisco 3, L.Lekavičius 0.

„Sabah“: H.Gravettas 15, D.Williamsas 15, T.Duvalis 10.