„Žalgirio“ dubleriai įspūdingai atsidarė pergalių sąskaitą © stopkadras

Kauno „Žalgirio“ dubleriai (1-2) įsirašė pirmąjį laimėjimą „7bet-NKL“ čempionate. Roko Kondratavičiaus auklėtiniai praėjusio sezono finalininkų aikštėje 90:65 (24:10, 21:11, 21:21, 24:23) sutrypė „Kretingą-Rivilę“ (1-2).

Nugalėtojų gretose solidžiausiai pasirodė Dovydas Buika, kuris per 28 minutes surinko 16 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 23 naudingumo balus.

Pirmajame ture jaunieji žalgiriečiai dviženkliu taškų deficitu nusileido Telšių bei Ukmergės komandoms.

Visgi šias rungtynes jie pradėjo užtikrintai  ir dominavo nuo pat pradžių. Susikurtas ankstyvas 22:5 spurtas leido šeimininkauti varžovų salėje, o pranašumą jie iki pertraukos didino dar labiau – 45:21.

Antroje rungtynių pusėje „Žalgiris-2“ ėmė triuškinti varžovus ir 31 taško pranašumu (61:30), tad pergalės iš rankų nepaleido.

D.Buikai puikiai talkino aukštaūgių duetas – Ignas Štombergas (15 tšk., 5 atk. kam., 4 blk.) ir Aleksas Bieliauskas (12 tšk., 8 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Karolis Sapiega įmetė 15 taškų, Justas Žiubrys pridėjo 14, Tadas Budrys – 10.

„Žalgiris-2“: Dovydas Buika 16 (4/5 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd.), Ignas Štombergas 15 (5/6 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 4 blk.), Aleksas Bieliauskas 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 3 blk.), Dominykas Daubaris 11 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Mantas Juzėnas (1/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Jokūbas Rudaitis (4/4 dvit.) po 9.

„Kretinga“: Karolis Sapiega 15 (2/4 trit.), Justas Žiubrys 14 (3/7 dvit., 2/5 trit.), Tadas Budrys 10 (4/5 dvit., 6 atk. kam.).