„Wolves“ pasiekė pergalę 50 taškų skirtumu © E. Žaldario nuotr.

Pasiruošimą artėjančiam sezonui tęsianti Vilniaus „Wolves Twinsbet“ iškovojo antrąją pergalę pasirengimo cikle. Sostinės krepšininkai namuose įveikė Pernu „Parnu Sadam“ ekipą iš Estijos – 110:60 (30:20, 28:15, 26:13, 26:12).

Nors svečiai mačą pradėjo pora sėkmingų atakų, Lietuvos sostinės klubas netuko išsiveržti į priekį ir pirmavo – 12:6. Vėliau estams pavyko išlyginti rezultatą (18:18). Bet po pirmųjų 10 minučių „Vilkai“ susikrovė dviženklį pranašumą – 30:20.

Sužaidus vos porą minučių antrajame ketvirtyje, „Wolves Twinsbet“ treneris buvo priverstas kviestis savo komandą pasitarimui, nes varžovai perpus sumažino atsilikimą. Po jo vilniečiai netruko ne tik susigražinti turėtą persvarą, bet ir ėmė ją didinti – 40:25. Prieš ilgąją pertrauką už pastabas teisėjams technine pražanga buvo nubaustas „Parnu Sadam“ vyr. treneris. Ilsėtis komandos išėjo šeimininkams esant priekyje 58:35.

Po pertraukos vilniečiai ir toliau didino pranašumą. Trečiojo ketvirčio viduryje komandas skyrė jau 29 taškai – 70:41. O likus žaisti 10 minučių, „Wolves Twinsbet“ pirmavo 84:48.

Paskutinio kėlinio viduryje Marekas Blaževičius pelnė ir komandos 100-ąjį tašką (100:51), o rungtynes Vilniaus ekipa laimėjo daugiau nei užtikrintai – 110:60.

Šeimininkams šiose rungtynėse dėl peties skausmų negalėjo padėti Tre‘Shawnas Thurmanas.

„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 21 (6 rez. perd.), Andrew Andrewsas 19, Marekas Blaževičius 15, Jeffery Tayloras 13, Garrisonas Brooksas 12, Danielis Baslykas 10, Regimantas Miniotas 7, Matas Jogėla 5, Kristupas Žemaitis 4, Vaidas Kariniauskas ir Justinas Marcinkevičius po 2.

Vyr. treneris Alessandro Magro pasidžiaugė savo auklėtinių žaidimų ir išskyrė komandos darbą gynyboje, kurios dėka varžovai suklydo net 27 kartus.

„Šiandien buvo geros rungtynės. Žaidėjai vis dar stengiasi geriau pažinti vienas kitą, ieško skirtingų sprendimų, bet man labiausiai patiko jų nusiteikimas ypač gynyboje. Jie buvo agresyvūs, stengėsi padėti vienas kitam. Klaidų buvo, bet norime turėti pastovumą ginantis ir tai turi būti mūsų požiūris kiekvienose rungtynėse“, – sakė „Wolves Twinsbet“ strategas.

Kalbėdamas apie savaite vėliau prie komandos prisijungusį Andrew Andrewsą, A. Magro liko patenkintas pirmosiomis amerikiečio rungtynėmis tarpsezoniu.

„Jis atvyko vėliau nei kiti, todėl jis dar turi suprasti, kaip mes norime žaisti, ir išskirti savo stiprybes. Bet šiandien jis sužaidė geras rungtynes puldamas, atsidurdamas tinkamose pozicijose ir išprovokuodamas pražangas, – gynėjo žaidimą komentavo treneris. – Rungtynėse, kuriose neturėjome T. Thurmano, Andrew yra labai svarbus ir norime savo žaidimą kurti pasiremdami jo talentu, o jis turės padėti mums tapti dar stipresniems.“

Trečiąsias ikisezonines rungtynes „Wolves Twinsbet“ sužais rugsėjo 7 d. su į svečius atvyksiančiu Klaipėdos „Neptūnu“.